Безглутенска тестенина Фиде

65,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенска тестенина Фиде 150 гр.

Состав: пченкарно брашно, оризово брашно, белка во прав, згуснувач-ксантан гума.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена
Shopping Cart