Безглутенски Грицки со Чиа

Безглутенски Грицки со Чиа

95,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенски Грицки со Чиа 140 гр.

Состојки: пченкарно брашно, оризово брашно, пченкарен скроб, брашно од просо, растително палмово масло, кујнска сол,
чиа семе (3%), средство за подигање на тесто (бикарбонат, натриум бикарбонат), згуснувач гуар гума

Shopping Cart
Безглутенски Грицки со ЧиаБезглутенски Грицки со Чиа
95,00 ден

Availability: На залиха