Безглутенски Колачи Какао

105,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенски Колачи Какао 150 гр.

Состав : Какао полнење (шеќер, соногледово масло, млеко во прав, сурутка во прав, какао во прав, соино брашно, соин лецитин(емулгатор), арома.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена
Shopping Cart