Безглутенски Мелен Kекс “Happy Life”

Безглутенски Мелен Kекс “Happy Life”

162,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенски Мелен Kекс “Happy Life” 300 гр.

Состојки: брашно од просо, пченкарно брашно, оризово брашно, шеќер, сончогледово масло, средство за квасец тесто (амониум бикарбонат), брашно од гуар, пченкарен скроб.

Shopping Cart
Безглутенски Мелен KексБезглутенски Мелен Kекс “Happy Life”
162,00 ден

Availability: На залиха