Безглутенски Чајни Колачи со Хељда

Sale!

Безглутенски Чајни Колачи со Хељда

75,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенски Чајни Колачи со Хељда 300 гр.

Состојки: брашно од просо, пченкарно брашно,оризово брашно, палмино масло, шеќер, брашно од леќа (6,5%), пченкарен скроб,
брашно од гуар, суров соја лецитин,средство за подигање на тесто (амониум бикарбонат), сода бикарбонат, кујнска сол.

Shopping Cart
Безглутенски Чајни Колачи со ХељдаБезглутенски Чајни Колачи со Хељда
75,00 ден

Availability: На залиха