Безглутенско Брашно Микс Премиум

200,00 ден

Нема на залиха

Безглутенско Брашно Микс Премиум 1 кг.

Состојки : Оризово брашно, брашно од просо, скроб од компир, пченкарен скроб, брашно од гуар, згуснувач (ксантан гума).

Shopping Cart