Безглутенско Брашно од Просо

118,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенско Брашно од Просо 500 гр.

Состав : Брашно од просо

Брашното од Просо е богат извор на витамини и минерали.

Може да се користи во тесто, колачи,мафини и други благи и солени рецепти.

Shopping Cart