Колачи Путер – Без Глутен

Sale!

Колачи Путер – Без Глутен

50,00 ден

Availability: На залиха

Колачи Путер – Без Глутен 130 гр.

Состојки: пченкарен скроб, растителни масла: палма, семе од репка, делумно зацврстена палма; пченкарно брашно, шеќер, јајца, оризово брашно, компир скроб, обезмастено млеко во прав, вкус на путер, средство за подигнување: амониум бикарбонат.

 


→ Назад кон продавница

 

Shopping Cart
Колачи Путер - Без ГлутенКолачи Путер – Без Глутен
50,00 ден

Availability: На залиха