Безглутенски Колачи Ванила

109,00 ден

Нема на залиха

Безглутенски Колачи Ванила 150 гр.

Состав : Ванила полнење(глукозен сируп, вода, шеќер, пченкарен скроб, карбоксиметил целулоза, растителни масти, кујнска сол, калиум сорбат, боја, арома природно идентичен ванилин, винска киселина, емулгатор.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

Назад кон продавница
Shopping Cart