Безглутенски Колачи Лешник

109,00 ден

 

 

Нема на залиха

Безглутенски Колачи Лешник 150 гр.

Состав: растителен маргарин, оризово брашно, шеќер, пченкарно брашно, пченкарен скроб, компиров скроб, 7,5% дробен лешник, јајца, глукоза, соин лецитин, згуснувач(ксантан гума).

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена
Shopping Cart