Безглутенски тестенини Матасина

80,00 ден

Состав:

пченкарно брашно, оризово брашно, белка во прав, згуснувач-ксантан гума.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

Нема на залиха

Безглутенски тестенини 200 гр.

Состав: пченкарно брашно, оризово брашно, белка во прав, згуснувач-ксантан гума.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

Назад кон продавница
Shopping Cart