Безглутенско брашно Сенза

253,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенско брашно 1 кг

Состав : Пченкарен скроб, оризово брашно, глукоза, малтодекстрин, згуснувач-гуар гума.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

Назад кон продавница
Shopping Cart