Двопек Без Глутен од Просо

97,00 ден

Availability: На залиха

Двопек Без Глутен од Просо 110 гр.

Состојки: оризово брашно, брашно од просо (15%), пченкарно брашно, сончогледово масло, пекарски квасец, шеќер, кујнска сол, брашно од гуар, суров соја лецитин, средство за подигање тесто (амониум бикарбонат), пченкарен скроб, сода бикарбона.

Shopping Cart