Двопек Без Глутен од Хељда

99,00 ден

Availability: На залиха

Двопек Без Глутен од Хељда 110 гр.

Состојки: оризово брашно, брашно од просо (11%), пченкарно брашно, брашно од хељда (10%), растителни масти (палмино), пекарски квасец, шеќер,кујнска сол, брашно од гуар,суров соја лецитин, средство за подигање тесто (амониум бикарбонат), пченкарен скроб.

Shopping Cart