Колачи Путер – Без Глутен

114,00 ден

Availability: На залиха

Колачи Путер – Без Глутен 130 гр.

Состојки: пченкарен скроб, растителни масла: палма, семе од репка, делумно зацврстена палма; пченкарно брашно, шеќер, јајца, оризово брашно, компир скроб, обезмастено млеко во прав, вкус на путер, средство за подигнување: амониум бикарбонат.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

→ Назад кон продавница

 

Shopping Cart
Колачи Путер - Без ГлутенКолачи Путер – Без Глутен
114,00 ден

Availability: На залиха