Sale!

Бел Леб Со Семки Класик – Без Глутен

130,00 ден

Availability: На залиха

Бел Леб Со Семки Класик – Без Глутен 190 гр.

Состојки: вода, пченкарен скроб, оризово брашно, соја протеин, 8,5% зрна: сончоглед, ленено семе, тиква; масло од канола, згуснувачи: хидроксипропил метилцелулоза, ксантанска гума; псилиум влакна, гликоза, квасец, сол, брашно од хељда, екстракт од јаболко, регулатор на киселост: натриум ацетати. Може да содржи сусам.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

→ Назад кон продавница
Shopping Cart
леб со семки без глутенБел Леб Со Семки Класик – Без Глутен
130,00 ден

Availability: На залиха