Sale!

Безглутенско Брашно Микс за Торти

298,00 ден

Availability: На залиха

Безглутенско Брашно Микс за Торти, Колачи 

и други десерти – 1кг

Состојки: пченкарен скроб, пченкарно брашно, згуснувач: гума од грав

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

→ Назад кон продавница
Shopping Cart
Безгутенско брашно микс за торти и колачиБезглутенско Брашно Микс за Торти
298,00 ден

Availability: На залиха