Бисквити Без Глутен

Sale!

Бисквити Без Глутен

80,00 ден

Availability: На залиха

Бисквити Без Глутен – 175 гр.

Состојки: пченкарен скроб, пченкарно брашно, шеќер, 14% путер, јајца, сируп од ориз, инулин од цикорија, обезмастено млеко во прав, модифициран пченкарен скроб, емулгатор: сончогледови лецитини;. сол, средства за подигање: амониум бикарбонат, натриум бикарбонат.


→ Назад кон продавница
Shopping Cart
Бисквити без глутенБисквити Без Глутен
80,00 ден

Availability: На залиха