Брашно Без Глутен – Микс Темна Мешавина

Брашно Без Глутен – Микс Темна Мешавина

269,00 ден

Нема на залиха

Брашно Без Глутен-Микс Темна Мешавина 1 кг.

Состојки: оризово брашно, брашно од просо (40%), брашно од хељда (40%), пченкарно брашно, брашно од гуар, псилиум влакна.

Shopping Cart