Sale!

Брашно Без Глутен – Балвитен

268,00 ден

Availability: На залиха

Брашно Без Глутен – Балвитен- 1кг.

Состав: пченкарен скроб, оризово брашно, протеин од грашок, протеин од соја, брашно од хељда, гликоза, влакна од јаболка, влакна од грашок, згуснувач: хидроксипропил метилцелулоза, сол.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

→ Назад кон продавница
Shopping Cart
brasno-bez-glutenБрашно Без Глутен – Балвитен
268,00 ден

Availability: На залиха