Sale!

Црн Леб Класик – Без Глутен

124,00 ден

Availability: На залиха

Црн Леб Класик – Без Глутен 190 гр

Состојки: вода, пченкарен скроб, оризово брашно, протеин од соја, масло од канола,згуснувачи: хидроксипропил метилцелулоза, ксантанска гума; псилиум влакна, гликоза, квасец,сол, брашно од хељда, екстракт од јаболко, регулатор на киселост: натриум ацетати. Може да содржи сусам.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

→ Назад кон продавница
Shopping Cart
Crn leb bez glutenЦрн Леб Класик – Без Глутен
124,00 ден

Availability: На залиха