Интегрални Стапчиња од Хељда и Просо

97,00 ден

Нема на залиха

Интегрални Стапчиња од Хељда и Просо без Глутен 130 гр.
Состав : Пченкарно брашно, оризово брашно, брашно од просо (11%), брашно од хељда (10%), сончогледово масло, кујнска сол, брашно од гуар, Средства за подигање тесто (амониум бикарбона, сода бикарбона).

Shopping Cart