Крекери без Глутен

Крекери без Глутен

95,00 ден

Availability: На залиха

Крекери без Глутен од Просо и Лен 150 гр.

Состав : пченкарен скроб, пченкарно брашно, оризово брашно, сончогледово масло, брашно од просо (10%), кујнска сол, шеќер, ленено семе (3%), суров соја лецитин,  гуар, квасец (амониум бикарбонат).

 

Shopping Cart
krekeri bez glutenКрекери без Глутен
95,00 ден

Availability: На залиха