Леб Бел Фаворит – Без Глутен

160,00 ден

Нема на залиха

Леб Бел Фаворит – Без Глутен 320 гр.

Состав: вода, пченкарен скроб, оризово брашно, соја протеин, масло од репка, згуснувач: хидроксипропил метилцелулоза; влакна од јаболко, гликоза, квасец, влакна од грашок, протеин од грашок, сол, згуснувач: ксантанска гума; брашно од хељда, брашно од просо.

Може да содржи сусам.

  • Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.
  • Враќањето на производот е возможно во рок од 7 дена

→ Назад кон продавница
Shopping Cart