Мелен Кекс Без Глутен и Шеќер

Sale!

Мелен Кекс Без Глутен и Шеќер

110,00 ден

Availability: На залиха

Мелен Кекс Без Глутен и Шеќер 300 гр.

Состојки: оризово брашно, брашно од просо, тапиока скроб, растителна маст (дланка), засладувач еритритол, суров соја лецитин, брашно од гуар, квасец за тесто (амониум бикарбонат, сода бикарбона), кујнска сол, засладувач стевиа.

Shopping Cart
Мелен Кекс Без Глутен и ШеќерМелен Кекс Без Глутен и Шеќер
110,00 ден

Availability: На залиха