Протеински Какао Крем Без Шеќер

Протеински Какао Крем Без Шеќер

265,00 ден

Нема на залиха

Протеински Какао Крем Без Шеќер и Без Глутен 250 гр.

Состав : еритритол засладувач, растителни масти (сончоглед, семе од репка, кокос), сурутка во прав, обезмастено млеко во прав, какао прашок со намалена содржина на масти од 10%, паста од лешник, брашно од соја, суров соја лецитин, стевиа во прав, природна арома. Содржи соја, кикирики и други јаткасти плодови плодови во трагови. Содржи само природно присутни шеќер (лактоза).

Shopping Cart